Teslimat Bilgileri

Sitemizde 3 farklı kargo gönderim şekli mevcuttur; Aras Kargo Normal, Aras Kargo Kapıda Nakit ve Aras Kargo kapıda kredi kartı ile ödeme.
Aras Kargo Kapıda Nakit-Kredi kartı seçildiği zaman 5,50 TL ekstra kapıda nakit ücreti sipariş ücretinin üzerine eklenir. Kapıda Nakit ödeme seçeneği ile sipariş verildiğinde sisteme girmiş olduğunuz telefon numaralarından tarafınıza ulaşılarak onay alınır. Onay alınmadan Kapıda Nakit siparişlerin gönderimi yapılmamaktadır. Lütfen teslim almayacağınız kargoların onayını vermeyiniz.
Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 7 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.
Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesini isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.
Cuma günleri saat 16:00′ dan sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.
Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.